Vítejte na našem webu

SEZONA 2015-2016

Třetí sezona našeho týmu ve FHL Bronze league se dnešním dnem rozběhla. Po úspěšné loňské sezóně ,kdy jsme ,až v play off ve finále narazili na tým ,který nás dokázal porazit. I tak sezóna byla úspěšná a oproti té předloňské vzestupná. Tak doufáme ,že tato bude  minimálně tak úspěšná jako ta loňská. A hned od prvního zápasu za tím půjdem:-)

9.kolo

Sean team - HC Slavoj Opatov

0       :           5

goly HC Slavoj Opatov: Plát L. 2 (Tošer P., Bulant ), Žižka J. (Zápotočný K.), Vácha  (Kubík), Tošer P. (Trojan)

8.kolo

HC Slavoj Opatov - Šavle Ústí

8                  :         0

goly HC Slavoj Opatov: Tošer P. 2 (Šustr, Plát L.), Kubík 2 (Pařízek), Šustr (Plát L.),  Plát L. (Tošer P.), Vácha (Pařízek), Pařízek (Kubík)

7.kolo

HC Bílý Kámen - HC Slavoj Opatov

6           :             4

goly HC Slavoj Opatov: Pařízek 3 (Vácha 2, Kubík), Kubík (Plát L.)

6.kolo

HC Slavoj Opatov - HC Kalhov B

3             :          1

goly HC Slavoj Opatov: Vácha (Kubík), Kubík (Pařízek), Pařízek (Vácha)

5.kolo

Rossi team - HC Slavoj Opatov

1        :            3

goly HC Slavoj Opatov: Tošer P. (Zápotočný K.), Vácha (Tošer P.), Plát L. (Bulant)

4.kolo

HC Slavoj Opatov - Valeo

2                 :     6

goly HC Slavoj Opatov: Plát L. (Kubík), Žižka J.

3.kolo

HC Slavoj Opatov - HC Herálec

2             :        4

goly HC Slavoj Opatov: Tošer P. ( Vácha, Zápotočný M.)

2.kolo

Jawa team - HC Slavoj Opatov

9        :              1

goly HC Slavoj Opatov: Plát L. (Zápotočný M.)

1.kolo

HC Slavoj Opatov - HC Hasiči

4             -         3

goly HC Slavoj Opatov: Tošer ( Plát L. ), Zápotočný M. ( Plát L. ), Žižka F. ( Vácha ), Dvořák ( Vácha ).

SEZONA 2014-2015

Tak nám začala nová sezona. Po prvních dvou zápasech , kdy jsme nedokázali bodovat, jsme zabrali a počtyřech výhráh v řadě jsme se vyhoupli na třetí místo v tabulce. Na první příčce je pro zatím o jeden bod Jawa team, s kterým změříme své síly tuto neděli 9.10.2114 v 16:30

1. čtvrtfinále

HC Slavoj Opatov - Sean team

4                 -         2

goly HC Slavoj Opatov- Pařízek 2 ( Kubík, Vácha ), Mandát 2 ( Žižka J., Žižka F.)

5                 -         4

goly HC Slavoj Opatov- Plát L. 3 ( Tošer 3 ), Plát M. ( Kubík ), Vácha

6           -           4

goly HC Slavoj Opatov - Vácha 3 ( Trojan , Plát M.) , Žižka F. ( Tošer ), Kubík ( Vácha ), Mandát

HC Slavoj Opatov - Jawa team

7           -           5

goly HC Slavoj Opatov - Vácha 2 ( Pařízek, Rada ), Kubík , Žižka F. ( Žižka J. ), Mandát ( Žižka J. ), Trojan ( Zápotočný ), Zápotočný ( Plát L. )

HC Kalhav B - HC Slavoj Opatov

2       -        2

góly HC Slavoj Opatov - Vácha ( Kubík ), Plát L. ( Zápotočný )

7             -        4

góly HC Slavoj Opatov - Tošer 3 ( Trojan, Plát M. 2 ), Plát L. 2 ( Zápotočný 2 ), Zápotočný ( Plát L. ), Žižka F. ( Mandát )

0         -           10

góly HC Slavoj Opatov - Dolejš F.4 ( Kubík, Trojan, Plát M. ), Dolejš D.2 ( Dolejš F. 2 ), Kubík ( Tošer ), Žižka J. 2 ( Plát L., Mandát ), Plát L. ( Mandát )

HC Zexel - HC Slavoj Opatov

5      -         1

góly HC Slavoj Opatov - Kubík ( Dolejš D. )

Křepiny - HC Slavoj Opatov

2     -           7

góly HC Slavoj Opatov - Zápotočný ( Mandát ), Kubík ( Dolejší Filip ), Dolejší Filip 2 ( Kubík 2 ), Dolejší David 3 ( Dolejší Filip 2, Staiger )

5               -          5

góly HC Slavoj Opatov - Zápotočný ( Tošer ), Žižka Filip ( Mandát ), Mandát 2 ( Němec, Staiger ), Vácha ( Pařízek )

2               -          4

góly HC Slavoj Opatov - Tošer ( Kubík ), Plát Milan ( Kubík )

HC Hrálec - HC Slavoj Opatov

0       -          1

góly HC Slavoj Opatov - Mandát (Žižka J.)

4              -          2

góly HC Slavoj Opatov - Zápotočný 2 (Tošer 2), Mandát (Žižka F.), Tošer (Rada)

3                  -       2

góly HC Slavoj Opatov - Zápotočný (Trojan), Plát L. (Žižka J.), Mandát (Tošer)

2          -            3

góly HC Slavoj Opatov - Vácha (Pařízek), Kubík (Mandát), Žižka F. (Kubík)

HC Slavoj Opatov - HC Křepiny

2                 -         4

góly HC Slavoj Opatov - Žižka J. (Plát M.), Mandát (Žižka F.)

4     -         0

SEZONA 2013 - 2014

V letošní sezoně jsme dosáhli našeho největšího úspěchu. A to , že jsme skončili na 3. místě FHL Bronze League. Za to bych chtěl všem , kteří se na tomto úspěchu podíleli moc poděkovat.

o 3. místo

7               -          3

góly HC Slavoj Opatov - Téšer P. 4 ( Kubík 2, Plát M. ) , Mandát ( Žižka F. 2 ) , Němec

sestava : b Zajíček : o - Plát Luboš, Staiger Zdeněk - Plát Milan, Trojan David : ú  - Tošer Petr, Kubík Zdeněk, Zápotočný Miloš - Žižka Filip , Žižka Jarda, Mandát Jakub - Němec Jaromír, Bukovjan Bohouš, Dvořák Tomáš

Semifinále

HC Slavoj Opatov - HC Kalhov

3             -         11

góly HC Slavoj Opatov - Mandát ( Žižka F. ), Plát L. ( Kubík ), Dolejš

sestava : b Zajíček : o - Plát Luboš, Němec Jaromír - Plát Milan, Trojan David -Staiger Zdeněk, Pařízek Jiří - Vácha Jan, Kubík Zdeněk, Dolejš Filip - Žižka Filip , Žižka Jarda, Mandát Jakub - Bulant Luboš, Bukovjan Bohouš, Tošer Petr

Čtvrtfinále

HC Slavoj Opatov - HC Hasiči Audio Max

6               :              2

HC Slavoj Opatov - Tošer 3 ( Plát L., Bukovjan, Němec ), Mandát ( Trojan ), Vácha ( Kubík ), Dolejš ( Kubík ),

sestava : b Zajíček : o - Plát Luboš , Němec Jaromír - Plát Milan, Trojan David - Vácha Jan, Kubík Zdeněk, Dolejš Filip - Žižka Jarda, Mandát Jakub, Žižka Filip, Bukovjan Bohouš , Tošer Petr, Bulant Luboš

HC Slavoj Opatov - Rossi Team

7               :          4

góly HC Slavoj Opatov : Vácha 3 ( Žižka F., Kubík, Plát L. ), Žižka F. ( Žižka J., Trojan ), Tošer P. ( Němec ), Bukovjan ( Tošer )

sestava : b Zajíček : o - Plát Luboš, Němec Jaromír - Plát Milan, Trojan David - Vácha Jan, Kubík Zdeněk,Zápotočný Miloš - Žižka Jarda, Mandát Jakub, Žižka Filip, Bukovjan Bohouš , Tošer Petr, Bulant Luboš

HC Slavoj Opatov - HC Olešná B

14           :          0

góly HC Slavoj Opatov : Pařízek 4  ( Tošer 2, Bukovjan, Trojan ), Vácha 2 ( Kubík 2 ), Mandát ( Žižka F. ), Kubík ( Dvořák ), Žižka F. 2 (Žižka J., Němec ), Zápotočný 2 ( Vácha ), Tošer

sestava : b Zajíček : o - Plát Luboš, Němec Jaromír - Plát Milan, Staiger Zdeněk - Vácha Jan, Kubík Zdeněk,Zápotočný Miloš - Žižka Jarda, Mandát Jakub, Žižka Filip, Bukovjan Bohouš , Tošer Petr, Pařízek Jiří

HC Jawa team - HC Slavoj Opatov

1      :          8

góly HC Slavoj Opatov : Dolejší 2 ( Bukovjan ,Tošer ) , Tošer P. 2 ( Dolejš , Bukovjan) , Vácha ( Němec ) , Zápotočný ( Vácha ) , Kubík ( Němec ) , Mandát ( Plát M. )

sestava : b- Křížek : o - Plát L., Plát M. - Pařízek , Němec : ú - Vácha Jan, Kubík Zdeněk,Zápotočný Miloš - Žižka Jarda, Mandát Jakub, Žižka Filip - Dolejší Filip , Bukovjan Bohouš , Tošer Petr

HC Slavoj Opatov - HC Zexel

3            :          4

góly HC Slavoj Opatov : Dolejší 2 ( Křížek, Plát L.) , Kubík ( Dolejší )

sestava : b- Křížek : o - Plát L., Staiger Zdeněk - Plát Milan , Němec Jaromír : ú -  Vácha Jan, Kubík Zdeněk,Dolejší Filip -  Zápotočný Miloš , Žižka Jarda, Mandát Jakub - Tošer Petr, Bukovjan Bohouš, Pařízek Jiří

0            :          3

sestava : b- Zajíček : o - Plát Milan, Tošer M., Plát Luboš, Němec Jaromír : ú - Vácha Jan, Kubík Zdeněk, Zápotočný Miloš - Žižka Filip, Žižka Jarda, Mandát Jakub - Tošer Petr, Bukovjan Bohouš, Pařízek Jiří

Náš problém s produktivitou je větší než jsme si mysleli. Celí zápas jsme Olešnou přehrávali ,ale nebylo to nic platný. Když nejsme schopný dát góla, a že šancí jsme na to měli hromadu, tak nemůžem pomýšlet na úspěch.

1             :          8

góly HC Slavoj Opatov : Tošer P. ( Plát L. )

sestava : b- Zajíček : o - Plát Milan, Tošer M., Plát Luboš, Staiger Zdeněk : ú - Vácha Jan, Kubík Zdeněk, Pařízek Jiří - Tošer Petr, Žižka Jarda, Zápotočný Miloš - Němec Jaromír, Bukovjan Bohouš, Vegh Jan

Po dvou výhrách v ředě přišla studená sprcha v podobě osmi gólové nadílky od Kalhova. Celý zápas jsme za soupeřem zaostávali a to ve všech herních situacích. A zaslouženě prohráli. Další zápas snad zvládneme lépe a vezmem si ponaučení z tohodle neúspěchu a budem opět bodovat.

4            :         3

góly HC Slavoj Opatov : Němec ( Kubík ), Mandát 3 (Žižka F., Žižka J., Plát Milan)

Žižka Filip - Zápotočný Miloš, Záboj Zdeněk, Dvořák Tomáš

Zápas jsme začeli lépe , když jsme po první třetině vedli dva nula. Druhou třetinu nás soupeř přehrával a snížil skóre na rozdíl jednoho gólu. Ve třetí třetině jsme první skórovali mi a zvíšili svůj náskok na rozdíl dvou branek. Ale díky naší nedůsledností v našem obraném pásmu a před našim brankovištěm jsme dovolili soupeři srovnat stav utkání. Konec zápasu se blížil a vše nasvědčovalo, že zápas skončí remízou. Jenže s tím se nechtěl smířit náš Jakub Mandát, který svým důsledným napadáním dokázal sebrat puk soupeřovi  a svou přesnou střelou pod víko dovršil svůj hettrik. Je nutno vyzdvihnout náš druhý útok ,který se dobře sehrál a v posledních dvou utkání byli oni a vynikající výkon brankáře Zajíčka hlavními aktéry, našeho úspěchu.

HC Slavoj Opatov - Hasiči Audio Max

2           :          1

góly HC Slavoj Opatov : Mandát ( Žižka J. ), Žižka F. ( Žižka J. )

sestava : b- Zajíček : o - Plát Milan, Trojan David - Plát Luboš, Staiger Zdeněk : ú - Vácha Jan, Kubík Zdeněk, Němec Jaromír - Mandát Jakub, Žižka Jorouš,  Žižka Filip - Záboj Zdeněk, Pařízek Jiří, Bukovjan Bohouš

Konečně se ukázalo, že pokud je v bráně normální brankář tak dokážeme hrát tak jak chceme. Celý zápas jsme hráli kompaktně, zodpovědně bránili a to vedlo k úspěchu v podobě tří bodů. Na vítězství měli velkou zásluhu brankář Zajíček , který za své záda pustil jen jedinou střelu soupeře. A kapitán Jarda Žižka ,který se na výhře podílel dvěma přesnými asistencemi. Ale pochvalu si zaslouží i zbytek mužstva ,které hrálo zodpovědně a nedovolilo soupeři srovnat stav ze závěrečného tlaku.

HC Slavoj Opatov - Rossi team

4            :          8

góly HC Slavoj Opatov : Pařízek (Plát L.), Vácha (Kubík), Vácha , Mandát (Kubík)

sestava : b- Vlastík : o - Plát Milan, Němec Jaromír, Plát Luboš, Trojan David, Záboj Zdeněk :ú - Vácha Jan, Zdeněk Kubík, Zápotočný Miloš - Mandát Jakub, Pařízek Jiří, Žižka Jarda - Tošer Petr

Zápas a výsledek nejvíce ovlivnilo, že se náš golman nemohl udržet ani na nohou natož něco chytit.

Hc Slavoj Opatov - Jawa team

8             :         7

góly HC Slavoj Opatov : Tošer (Bukovjan), Plát L. (Bujovjan), Vácha (Trojan), Mandát (Bukovajn),  Kubík (Zápotočný), Tošer (Plát L.), Mandát (Záboj), Zápotočný (Kubík)

sestava : b- Vlastík : o-Plát Milan, Němec Jaromír - David Trojan, Záboj Zdeněk : ú- Vácha Jan, Kubík Zdeněk, Zápotočný Miloš - Plát Luboš, Bukovjan       Bohouš, Tošer Petr - Žižka Filip, Žižka Jarda, Mandát Jakub

Tak konečně se zadařilo a vyhrálo se. Tento zápas jsme odehráli nejlépe ze všech co jsme v letošní sezoně hráli. Od začátku zápasu jsme měli nad soupeřem převahu a to přineslo ovoce v podobě dvou brankového vedení. Soupeř sice ještě stihl do přestávky skorigovat skóre na 2:1,ale to bylo vše k čemu jsme ho v první třetině pustili. Druhou třetinu jsme začali opatrně a snažili se vyvarovat chyb z předchozích zápasů, kdy jsme tuto situaci nazvládli a soupeř nám utekl na rozdíl, který už jsme nedokázali stáhnout.Začali jsme si vytvářet tlak, který vedl k navýšení našeho skóre, kdy si ve vlastním obraném pásmu převzal puk Jeník Vácha a sólem přes celé kluziště a střelou přesně mířenou pod hodní  tyč  zvýšil na 3:1. Další gól přišel hned v následujícím střídání, kdy již svou třetí přesnou asistencí v tomto utkání našel Bohouš Bukovjan zakončujícího Kubu Mandáta.Zápas jsme si zkomplikovali na konci druhé třetiny, kdy za stavu 5:2 jsme vlastní nedůsledností a pocitem ,že máme zápas ve svých rukou nechali soupeře stáhnout na 5:4. A ,aby toho nebylo málo tak v poslední minutě druhé třetiny Jawa po nešťastné teči našeho obránce srovnala skóre.Ve třetí třetině jsme se opět dostali na tří brankové vedení, které soupeř  začal stahovat, ale srovnat už nedokázal. A tak po pěti prohrách v řadě jsme si zaslouženě odvezli tři body za výtězství, které nás zvedlo z posledního místa tabulky.

HC Slavoj Opatov - HC Zaxel

4              :         7

góly HC Slavoj Opatov : Kubík ( Vácha ), Vácha ( Mandát ), Pařízek ( Záboj ), Bukovjan ( Kubík )

sestava : b- Vlastík : o- Plát Luboš , Plát Milan : Němec Jaromír , Zdeněk : ú- Vácha Jan , Kubík Zdeněk , Zápotočný Miloš : Pařízek Jiří , Mandát Jakub , Bukovjan Bohouš : Záboj Zdeněk , Tošer Petr

Tento zápas byl ovlivněn nočním tahem našeho nejlepšího hráče Jendy Váchy. Nejenom ,že se mu nechtělo bruslit , ale svou nechutí demotivoval většinu týmu a tomu pok odpovídal i výsledek zápasu.Na druhou stranu , i když byl indisponován večerním tahem tak jeden gól dal a na jeden nahrál a tím si svoje splnil.

HC Slavoj Opatov - HC Olešná B

4              :           6

góly HC Slavoj Opatov : Kubík ( Bukovjan), Vácha ( Němec), Mandát ( Žižka J.), Vácha ( Kubík )

sestava :b- Mates :o- Plát Luboš , Plát Milan , Němec Jaromír :ú- Vácha Jan, Kubík Zdeněk, Bukovjan Bohuoš : Mandát Jakub, Žižka Jarda, Žižka Filip

Do tohota zápasu jsme vstupovali pouze v devíti s vědomým, že pokud se nechcem dostat na samý chvost tabulky tak musíme vyhrát. Do zápasu jsme vstoupili lépe než Olešná a ujali se vedení. Přesto, že jsme soupeře přehrávali, tak jsme po první třetině prohrávali 1:2.

Druhou třetinu jsme začali opět aktivněji,ale nedokázali jsme překonat soupeřova brankáře zatím co Olešná dvěma góly zvýšila své vedení na rozdíl tří branek.Na našem týmu se začala projevovat  absence mnoha hráčů a soupeř nás začal přehrávat, z čehož pramenil jeho pátý gól v naší síti.

Ve třetí části utkání jsme zmobilizovali všechny naše síly a začali stíhací jízdu. Třemi góly jsme se dotáhly na rozdíl jedné branky a snažili se skóre přehoupnout na naši stranu. Jenomže docházející síli a soupeřův výpad pět minut před koncem utkání , znamenající šestý gól v naší síti, zhatil veškeré naše naděje na bodový zisk v tomto zápase a posunul nás na poslední místo tabulky.

HC Slavoj Opatov : HC Olešná B

sobota 30.11.2013 08:45 zimní stadion Humpolec

HC Slavoj Opatov : HC Kalhov B

1            :          9

góly HC Slavoj Opatov : Vácha

V tomto zápase nám dal soupeř lekci z produktivity. Zatím co mi jsme dokázali využít pouze jednu z mnoha, ale mnoha tutových šancí, tak soupeři tam padlo vše na co šáhl. První třetinu měl náš tým herní převahu přesto jsme na jejím konci prohrávali 0 : 2. Druhou třetinu jsme začali ve stejném duchu jako tu první, ale soupeř nás třemi slepenými góly totálně odrovnal. Do třetí třetiny jsme nastupovali s vědomím, že zápas je pro nás stracen a podle toho vypadal i styl naší hry a soupeř nám nastřílel další čtyři góly. Jediným světlým momentem třetí třetiny z naší strany, bylo geniální zakončení nejlepšího střelce našeho týmu Jendy Váchy, když si prvně pohrál s dvěma soupeřovými obránci a střelou pod břevno nedal Kalhovskému brankáři šanci. Doufejme, že tuto sobotu budeme úspěšnější a budem konečně bodovat.

HC Slavoj Opatov : Sean team

2                 :         5

góly HC Slavoj Opatov : Vácha 2 (Kubík 2)